Lajme

“Mos më prek, nuk të njoh”, momenti kur Nasim Haradinaj del nga taxi dhe perballet me policë të EULEX-it (Video)

0

Nasim Haradinaj, ka qene duke hyre ne ndertesen e Televizionit 7, kur eshte ndaluar nga policia e EULEX-it. Ai ishte i ftuar ne emisionin Frontal qe te flas per aksionin ne seline e OVL UÇK-se dhe derisa po dilte nga nje veture taksie, eshte ndaluar nga policet.

Ai ka refuzuar te dorezohet dhe i ka paralajmeruar policet qe te mos e prekin derisa te vie policia e Kosoves.
“Mos me prek, nuk te njoh”, u ka thene ne shqip Haradinaj, policeve te EULEX-it.

Me poshte e keni videon e siguruar

https://www.facebook.com/magazina.al/videos/364949397875131/?vh=e&extid=VyUdhVgyGGbstOui&d=n

https://www.facebook.com/magazina.al/videos/324214858641703/?vh=e&extid=tUgNv7vEWMcKkPqx&d=n

http://Video Player 00:26 01:47

Lexo të tjera