Rozë

“Mos u tall me djemtë”, Mevlani dhe Blerimi acarohen me njëri-tjetrin në studio

0
“mos-u-tall-me-djemte”,-mevlani-dhe-blerimi-acarohen-me-njeri-tjetrin-ne-studio

Në episodin e sotëm të “Përputhen” ka pasur jo pak trazira mes konkurrentëve të ndryshëm, shkruan lajmi.net.

Mes një debati që ndodhi me Antonelën dhe Blerimin duket se Mevlanit i pengoi një gjë tjetër aty.

Ai iu drejtua Blerimit se nuk do të dëshironte ta shihte atë duke u tallur me djemtë e studios dhe u shpreh se ai duhet të zgjedhë një mënyrë më të mirë të komunikimit.

Blerimi iu kthye Mevlanit duke i thënë se ai duhet të shikojë punën e tij pasi dje të gjithë ata e kanë pritur atë 5 orë për t`u shfaqur në takim me Antonelën.

Kjo bëri që Mevlani dhe Blerimi të vazhdojnë debatin e tyre më tutje duke shprehur mos pajtimet e tyre me njëri-tjetrin./Lajmi.net/

Lexo të tjera