Lajme

Mot me diell dhe vranësira

0
mot-me-diell-dhe-vranesira

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -2 gradë celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi dhe juglindja me shpejtësi 1-11 m/s.

Lexo të tjera