Bota

Mot vjeshtor, dy ditët e ardhshme temperaturat do të bien deri në 10 gradë

0
mot-vjeshtor,-dy-ditet-e-ardhshme-temperaturat-do-te-bien-deri-ne-10-grade

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius. Indeksi UV do të shënoj vlera mesatare. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit e lehtë deri mesatare. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera