Rozë

Motrat Kardashian nuk e lëshojnë fronin, mos e humbisni foton ku Khloe shfaqet e zhveshur

0
motrat-kardashian-nuk-e-leshojne-fronin,-mos-e-humbisni-foton-ku-khloe-shfaqet-e-zhveshur

Khloe Kardashian është njëra nga motrat e famshme e cila e ka rrëmbyer gjithë vëmendjen me paraqitjet që ka bërë kohët e fundit, shkruan lajmi.net.

Pasi Kim erdhi atraktive duke theksuar format trupore me fustanin e ngushtë, ishte Khloe ajo e cila ka pozuar e zhveshur.

Në fakt ajo modestinë e ka mbuluar me duar dhe në sy bien po ashtu edhe çizmet me shumë stil.

Khloe Kardashian është po aq e komentuar sa edhe motrat e tjera të saj dhe duket sikur janë në garë me njëra-tjetrën.

Të paktën kështu po flitet nga fansat./Lajmi.net/

Lexo të tjera