Sport

Mourinho për Dele Allin: Po e paguan çmimin

0
mourinho-per-dele-allin:-po-e-paguan-cmimin

Ishte menduar se këto sanksion po vijnë për shkak se lojtari nuk është në formën më të mirë fizike, por në konferencën e fundit për shtyp, tekniku portugez ka sqaruar gjithçka.

“Jo, ne kemi një skuadër të madhe në numër dhe është shumë e vështirë të menaxhohet. Unë nuk dua që të kem probleme dhe nuk do ta lejojë këtë”.

“Vërtetë kemi shumë lojtarë për një pozicion, duke dalluar nga Son, Lucas Moura, Kane, Sisoko”.

Lamela, Bergwijn, pra dikush duhet të paguajë çmimin e kësaj”, tha portugezi. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera