Rozë

Mozzik dhe Loredana janë bashkuar, reperja i thotë të gjitha

0

Prej disa ditësh në media është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin.

E gjitha nisi kur u zbulua se cifti ndiqen në TikTok, janë takuar në një qendër tregtare në Gjermani, kanë veshur rrobat e njëri-tjetrit etj.

I ftuar në “Shiko Kush Luan”, pyetjes a është në një lidhje Mozzik iu përgjigj: “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”, duke i shtuar thashethemet.

Mirëpo Loredana i ka thënë të gjitha me veprimin e saj të fundit. Në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermanim reperja ka komentuar një zemër të kuqe. Kështu Loredana ka lënë të kuptohet se ata janë bashkë dhe të lumtur krah njëri tjetrit.

Lexo të tjera