Uncategorized

Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një detaj të përbashkët me kuptim të veçantë

0

Mozzik dhe Loredana ka tash e sa javë që kanë mbushur titujt e medieve rozë për një ribashkim të mundshëm, shkruan lajmi.net.

Shkak për këta zëra u bënë fotografitë e dyshes nga njëri vend e po ashtu edhe rastet kur u panë bashkë.

Së fundi, fansat e Mozzik kanë vënë re një detaj tek Mozzik, Loredana e Hana, bëhet fjalë për një aksesor me syrin blu, që do të thotë larg syrit të keq.

Mozzik ka një varëse me atë simbol, ndërsa Hana dhe Loredana byzylzk. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Lexo të tjera