Rozë

Mozzik paralajmëron diçka të re, thotë se me këtë do ta harroni albumin

0
mozzik-paralajmeron-dicka-te-re,-thote-se-me-kete-do-ta-harroni-albumin

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, së fundmi e ka publikuar albumin “Mozzart” me të cili mori gjithë vëmendjen dhe arriti një tjetër sukses të tij, shkruan lajmi.net.

Ndërsa tani ka paralajmëruar diçka tjetër dhe thotë se me publikimin e saj do të harrohet edhe albumi.

“Kugjo so kon albumi, qapo vjen”, ka shkruar reperi shqiptar pranë postimit të një fotografie në Instastory.

Mozzik që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë i dashur për publikun. Zëri i tij bashkë me talentin bënë që ai të vijë ku është sot./Lajmi.net/

Lexo të tjera