Rozë

“Ndërroj pozicione për ju”, Demi ‘ngacmon’ fansat në orët e vona me veshjen rrjetë

0
“nderroj-pozicione-per-ju”,-demi-‘ngacmon’-fansat-ne-oret-e-vona-me-veshjen-rrjete

Sa herë që modelja Demi Rose publikon diçka në rrjete sociale, ajo e merr gjithë vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Pozat e fundit me veshje transparente, kanë bërë që ndjekësit ta kthejnë kokën dhe vëmendjen edhe njëherë drejt saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

“Ndërrimi i pozicioneve për ju🖤”, ka shkruar Demi duke treguar se këto poza po i merr pikërisht për fansat e shumtë që i ka.

Komentet pozitive dhe pëlqimet e panumërta nuk munguan sërish./Lajmi.net/

Lexo të tjera