Uncategorized

“Në aeroport mendojnë mos jam prej Danimarkës”, Mozzik paralajmëron diçka të re

0

Reperi Mozzik pa mëdyshje mund të themi se ka qenë artisti më aktiv gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

Ani pse iu prishën planet për koncerte, reperi lansoi albumin e ri dhe shumë projekte tjera, të cilat rezultuan shumë të suksesshme.

Në fotografitë e fundit, Mozzik u shfaq në studio muzikore, teksa përmes mbishkrimit që ua la fotove, paralajmëroi diçka të re.

 

View this post on Instagram

 

N’Airoport menojne mos jom prej Danimarkes #Drip #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

N’Airoport menojne mos jom prej Danimarkes #Drip #2EUROGANG“, shkruan ai.

Ndryshe, Mozzik para disa ditësh njoftoi se dikush ia theu studion dhe ia vodhën një televizor. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

STOP SNITCHIN 😘 #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Lexo të tjera