Rozë

“Në djall dashuria”, Lindsey pozon gjysmë e zhveshur pranë veturës

0
“ne-djall-dashuria”,-lindsey-pozon-gjysme-e-zhveshur-prane-vetures

Lindsey Pelas është modele shumë e komentuar, e cila vetëm në Instagram ndiqet nga një numër i madh ndjekësish, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja publikoi disa fotografi, ku shfaqet e veshur me të brendshme të zeza, duke provokuar keq.


Në fokus ajo kishte vënë të pasmet, teksa u fotografua duke u futur në veturë dhe shkroi “Në dreq dashuria”.

Fotografi të ngjashme shohim shumë shpesh nga kjo modele, e cila njihet për linjat bombastike trupore. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

F*CK LOVE 🤘🏽 with @passmorepics

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas) on

 

Lexo të tjera