Bota

“Në dush vetëm apo me Mihrijen”, Naim Abazi i thotë të gjitha

0
“ne-dush-vetem-apo-me-mihrijen”,-naim-abazi-i-thote-te-gjitha

Dy emrat e njohur shqiptar, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, janë shumë të dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ata gjithmonë janë treguar të hapur për tu përgjigjur në pyetjet që u drejtohen e edhe së fundmi kanë vepruar njësoj.

Ishte bashkëshortja e tij, Mihrija ajo e cila ia ka parashtruar disa pyetje në ‘AfërParty’ te Luana Vjollca dhe Naimi nuk hezitoi të përgjigjet.

Njëra ndër pyetjet ishte nëse preferon dushin vetëm apo së bashku me Mihrijen.

“Vendos ti aty”, iu përgjigj këngëtari bashkëshortes së tij./Lajmi.net/

Lexo të tjera