Lajme

Në ora 18:00 fillon numërimi i votave me kusht

0
ne-ora-18:00-fillon-numerimi-i-votave-me-kusht

Procesi do të nis në ora 18:00, ndërsa deri më tani nga Komisioni Qendror Zgjedhor janë numëruar votat e rregullta dhe ato me postë.

Nga votat e rregullta fitues i këtyre zgjedhjeve është Lëvizja Vetëvendosje, duke lënë pas vetes PDK, LDK, AAK dhe partitë e pakicave./Lajmi.net/

Lexo të tjera