Rozë

Në përvjetorin e martesës, Yllka Kuqi publikon imazhe të rralla nga dasma

0
ne-pervjetorin-e-marteses,-yllka-kuqi-publikon-imazhe-te-rralla-nga-dasma

Yllka Kuqi, një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, festoi përvjetorin e martesës  me bashkëshortin e saj, Astrit Pallaska, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se artistja u bë nënë për herë të parë para disa muajsh, e cila solli në jetë vajzën e quajtur Luiza.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka ndarë disa fotografi bashkë me partnerin e saj ku shkruan:
“9 vite 👰🤵🏻 Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe ❤ plus hala te 🍊kallt 😂”.

Po ashtu, këngëtarja ndau edhe disa fotografi nga dita e dasmës, ku shihet e veshur me fustan të bardhë.

Imazhet e realizuara 9 vite më parë tregojnë se këngëtarja ka ndryshuar paksa në dukje, ndërsa thotë se kishte veshur fustanin e ëndrrave.

Projekti i saj i fundit muzikor vjen pas një pauze të shkurtër i publikuar disa muaj më parë dhe quhet “Qysh ke mujt”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera