Rozë

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

0
ne-romancen-me-j.lo,-ben-affleck-nuk-harron-te-iu-dedikoje-kohe-edhe-femijeve

Dhe, të premten Ben Affleck u pa solo në Los Angeles, California, i veshur me një bluzë gri Shaolin kung fu, transmeton lajmi.net.

Fituesi i dyfishtë i Oscar, 48 vjeç, modeloi krahët e tij mbresëlënës në këmishën gri , e cila ishte zbukuruar me një dragua, gjarpër, mjellmë dhe tigër në qendër.

Affleck, u pa duke ecur në rrugë me një maskë të zezë për fytyrën, e cila i mbulonte fytyrën e tij ndërsa më vonë u pa edhe pa të.

Ai kishte veshur xhinse të zeza, së bashku me këpucë të bardha ndërsa lëshoi ​​besim duke mbërritur për të marrë djalin Samuel nga stërvitja e notit.

Fëmija i tij më i vogël me ish partneren, Jennifer Garner u shfaq drejt e nga uji, duke tundur flokët e gjata dhe të lagura dhe duke mbajtur një xhaketë të ngrohtë.

Babai me pikëpamje hasi me një fans gjatë rrugës, duke ndaluar për të nënshkruar një poster nga filmi i tij Mallrats i vitit 1995, Kevin Smith./Lajmi.net/

Lexo të tjera