Rozë

Në thashethemet për largim nga ‘Përputhen’, nuk pritej ky veprim i Ledjanës për Mevlanin

0
ne-thashethemet-per-largim-nga-‘perputhen’,-nuk-pritej-ky-veprim-i-ledjanes-per-mevlanin

Kjo pasi, Ledjana kishte një debat javën e kaluar në studio ndërsa ditën e djeshme ka munguar në program, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht të gjithave, ajo ka befasuar me veprimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar një imazh bashkë me Mevlanin të cilët shihen duke buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

Ky veprim i Ledjanës nuk mund të shpjegohet mbase edhe do dalin çift do presim dhe të shohim se çka do të ndodh në episodin e sotëm./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga (@ledjana.preenga)

Lexo të tjera