Rozë

Në veshje intime nga kuzhina, Aurela ju kall

0

Aurela Hoxha din si të marr vëmendjen me postimet e ndryshme provokuese në rrjetet sociale.

Në disa fotografi që postoj së fundi modelja dhe blogerja e njohur shqiptare ‘nxiti’ imagjinatën.

E veshur në të brendshme dhe bluzë të shkurtër, Aurela pozoj nga kuzhina duke vënë në pah format seksi të trupit.

“A je i uritur”, ka shkruar Aurela në mbishkrimin e imazheve, sipër  të cilave pranoj komentet të shumta.

Ndryshe, rikujtojmë që Aurela së fundi mori pjesë në Festivalin e Filmit në Venecia./Indeksonline/

Lexo të tjera