Rozë

Nënë e dy fëmijëve, por këngëtarja shqiptare ka linja për lakmi!

0

Këngëtarja e mirënjohur, Ledina Çelo është një prej artistëve që përkundër moshës vazhdon të na mahis me format dhe bukurinë.

Këngëtarja shqiptare ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ajo mbetet aktive në rrjetet sociale ku edhe i informon adhuruesit për përditshmërinë e saj.

E, këto ditë artistja e njohur ka realizuar një fotosesesion me të bijën, teksa ajo që bije në sy ishin linjat e saj, veshja me stil dhe dukja atraktive.

“Me shoqen e ngushte!”, ka shkruar Ledina në mbishkrimin e fotografive, ku dukej për mrekulli.

Kështu Ledina edhe një herë dëshmoi që edhe pse nënë e dy fëmijëve, linjat e saj të gjitha duhet të ia kenë lakmi./BS

Image
Image

Lexo të tjera