Rozë

“Nëse dashuria në shikim të parë do ishte njeri”, Tayna provokon para pasqyrës

0
“nese-dashuria-ne-shikim-te-pare-do-ishte-njeri”,-tayna-provokon-para-pasqyres

Rep-artistja e famshme shqiptare, Tayna vjen shumë sensuale në fotografitë e reja, shkruan lajmi.net.

Tayna, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina Shala, shafqet shumë provokuese dhe thotë për veten: nëse “dashuri në shikim të parë” do ishte person.

Ajo, në imazhet e shpërndara, shfaqet me një bluzë të shkurtër ngjyrë rozë dhe bikini të poshtme, duke shikuar veten në pasqyrë.

Në mbishkrimin e fotografisë, ajo bëri të ditur se për dukjen e saj u përkujdes modelja shqiptare Xhesika Berberi, grimin e kishte bërë vet këngëtarja ndërsa imazhet i shkrepi Iva Kozeli.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna titullohet “Qe qe”, ndërsa pritet që shumë shpejt të rikthehet me këngë të reja. /Lajmi.net/

Lexo të tjera