Uncategorized

Nesër publikohet dueti i Shyhrete Behlulit me artistin turk, Sinan Akcil

0

Shyhrete Behluli është goxha aktive me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka finalizuar xhirimet për projektin e ri muzikor, të cilin e sjell në duet me Sinan Akcil.

Kënga me titull “Jam shqiptar” do të publikohet nesër (e mërkure) në orën 18:00 dhe vjen e shoqëruar edhe me klip.

Kënga e re e Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akcil iu kushtohet gjithë shqiptarëve që jetojnë në Turqi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera