Sport

Nga 2-0 në 2-2, Bayern Munich barazon rezultatin

0
nga-2-0-ne-2-2,-bayern-munich-barazon-rezultatin

‘Bavarezët’ kanë arritur që të rikthehen në lojë, pasi u gjenden në disavantazh të dyfishtë, shkruan lajmi.net.

Fillimisht, ishte Choupo Moting që shënoi gol në minutën e 37-të, për të mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-2.

Në pjesën e dytë, edhe pse PSG patën më shumë raste, ata nuk arritën t’i konkretizojnë ato.

Joshua Kimmich pasoi topin për Thomas Muller dhe ky i fundit shënoi për 2-2./Lajmi.net/

Lexo të tjera