Lajme

Ngjarje e rëndë në Shqipëri: Babai mbyt me traktor djalin e tij 5-vjeçar

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Sheqeras të Maliqit.

Shtetasi E.B, duke manovruar me traktorin e tij, ka aksidentuar djalin e tij të mitur 5-vjeçar.

Vogëlushi nuk arriti të iu mbijetoi plagëve dhe ndërroi jetë në Spitalin e Korçës. Siç raportojnë mediat në Shqipëri, grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Lexo të tjera