Lajme

Ngjarje e rrallë në Mitrovicë: Qytetari bie përtokë, dëshmitarët thonë se po gënjen

0
ngjarje-e-rralle-ne-mitrovice:-qytetari-bie-pertoke,-deshmitaret-thone-se-po-genjen

Në vendin e ngjarjes ka dalur Policia e Kosoves, e poashtu për intervenim me urgjencë ka ardhur edhe autoambulnca, shkruan Jepi zë.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes i kanë thënë Jepi zë, se dyshojnë ta ketë goditur vetura.

Një qytetarë ka thënë se dy biciklistë janë ndeshur mes veti, por kanë tentuar që fajtor ta lënë një automjet, dhe për këtë ka dëshmitarë , e poashtu edhe videoinqizime.

 

Lexo të tjera