Fun

Ngjyra e thonjve që po zgjedhin të gjithë: Ky është manikyri më i preferuar për momentin

0
ngjyra-e-thonjve-qe-po-zgjedhin-te-gjithe:-ky-eshte-manikyri-me-i-preferuar-per-momentin

Duke filluar nga veshjet, makeupi, flokët, ngjyra e flokëve, thonjtë dhe ngjyra e manikyrëve, ndrrimi i stinëve ndikon për risi të ndryshme.

Në fillimin e këtij muaji, të shumtë kanë qenë personazhet që kanë zgjedhur një ngjyrë specifike për thonjtë e tyre: gjelbër e ullirit!

Ngjyra perfekte për vjeshtën e cila na sjell në mendje dhe ndryshimin që pëson natyra në këtë stinë, transmeton living.al. Disa nga personazhet e njohur që lyen thonjtë me këtë ngjyrë mund t’i shihni më poshtë:

 

Lexo të tjera