Rozë

Nicole Scherzinger praktikon yoga buzë detit në Hawaii e veshur me bikini

0
nicole-scherzinger-praktikon-yoga-buze-detit-ne-hawaii-e-veshur-me-bikini

Këngëtarja aktualisht është me pushime me të dashurin e saj Thom Evans, shkruan Mirror.

Nicole Scherzinger po jeton jetën e saj më të mirë duke bërë yoga të mëngjesit në detin e bukur Havai, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja Pussycat Dolls, 42 vjeç, hyri në llogarinë e saj në Instagram të dielën për të ndarë fotot e saj duke u shtrirë në një shkëmb me pamje nga oqeani.

Ajo dukej e pabesueshme ndërsa veshi një bikini të verdhë neoni që tregonte figurën e saj të tonifikuar për seancën e saj të yogas.

Në foton e parë, Nicole u ul këmbëkryq ndërsa hidhte njërën dorë në ajër dhe pozonte me kokën pas, duke parë qiellin.

Fotoja e saj e dytë e tregonte atë duke parë poshtë në prehrin e saj ndërsa ajo i mbante të dy krahët anash.
Në fotografinë e tretë, ajo ngriti sytë nga qielli ndërsa era i përshkonte flokët.

Të tre fotografitë e treguan atë të ulur në një shkëmb me myshk me pamje mahnitëse të detit pas saj.

“Gëzuar të dielën të gjithëve”, titulloi Nicole foton, së bashku me figurën me duart e lutjes./Lajmi.net/

Lexo të tjera