Lajme

Nis seanca ndaj krerëve të UÇK-së në Gjykatën Speciale

0
nis-seanca-ndaj-krereve-te-uck-se-ne-gjykaten-speciale

Në seancën e sotme do të diskutohen çështje procedurale, si ajo e paraburgimit dhe masat tjera të sigurisë, shkruan lajmi.net.

Seanca e sotme është si lloj konference në të cilën do të shtrohen disa çështje që janë të lidhura me procedurën e këtij Tribunali.

Mbetet të shihet ndërkaq nëse në këtë seancë do të flasin edhe të akuzuarit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera