Fun

Një gruaja bënë twerk mbi një arkivol para një turme

0
nje-gruaja-bene-twerk-mbi-nje-arkivol-para-nje-turme

Në një video 24 sekonda, një grua mund të shihet duke vallëzuar në majë të një arkivoli prej druri, i cili është i ekuilibruar në dy motorë, transmeton lajmi.net.

Gruaja në video është veshur me xhinse dhe po bënë twerk në majë të arkivolit me këngën Ella Quiere Hmm..Haa..Hmm’ nga artisti Emcidues.

The woman in the video can be seen twerking on top of the coffin, in front of a cheering crowd

Ajo gjithashtu përkulet për të dhënë një puthje për të dashurin e saj, dy herë.

Festa e pazakontë e varrimit po zhvillohet në qytetin Manta, në provincën Manabí, Ekuador, gjatë varrosjes së një tregtari të quajtur Marlon Mero Quijije, 35-vjeçar.

The video was recorded in the city of Manta, in the province of Manabí, Ecuador, during the burial of a merchant

Ai u vra me disa të shtëna në një zonë të njohur nga vendasit si ‘Siete puñaladas’, (Shtatë goditje me thikë), të vendosura në lagjen San José, siç raportohet nga gazeta ekuadoriane ‘El Universo’. /Lajmi.net/

Lexo të tjera