Rozë

Një histori dashurie si kjo e Aidës dhe Naserit

0

Çifti tashmë i martuar, mbajtën jetën e tyre private larg vëmendjes së publikut.

Por tashmë ata janë martuar, dhe vetëm tani zgjodhën që të ndajnë disa nga detajet më të ëmbla të jetës së tyre, pikërisht në Prive.

Kamera e emisionit hyri në shtëpinë e çiftit të martuar, të cilët na rrëfyen shumë gjëra.

Mos e humbisni materialin ekskluziv nga Prive, në videon e mëposhtme. /Prive.al

Lexo të tjera