Fun

Një konsumatore thyen raftet me verë pasi nuk respekton rregullat e koronavirusit

0
nje-konsumatore-thyen-raftet-me-vere-pasi-nuk-respekton-rregullat-e-koronavirusit

Gruaja vepron në mënyrë të turpshme pasi nuk dëshiron që ti respektojë rregullat e koronavirusit në dyqane, transmeton lajmi.net.

Screenshot of woman smashing up wine

Njëra nga punëtoret tregoi që konsumatorja filloi të bërtas në momentin që ajo i kërkon ti përmbahet rregullave, më pas shkon drejt rafteve ku është i vendosur alkooli dhe fillon ti hedhë të gjitha në dysheme.

Kështu ajo kishte hedhur edhe vezë dhe qumësht duke shkaktuar dëme të mëdha në dyqan. /Lajmi.net/

Lexo të tjera