Lajme

Një person mbetet në shtyllë elektrike në Bërnicë të Prishtinës

0

Një person ka mbetur në një shtyllë elektrike.

Rasti ka ndodhur në fshatin Bërrnicë të Prishtinës, teksa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 19:30 policia është njoftuar se në fshatin Bërnicë-Prishtinë, një person ka mbetur në një shtyllë elektrike. Janë njoftuar edhe ekipet emergjente mjekësore, KEDS-i dhe zjarrfikësit së bashku me ekipet e tjera që janë në vend-ngjarje”.

Lexo të tjera