Lajme

Një serbe godet me veturë dy fëmijë në Mitrovicë

0
nje-serbe-godet-me-veture-dy-femije-ne-mitrovice

Viktimat janë dërguar në tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.

Me vendim të gjyqtarit kujdestar, e dyshuara  është urdhëruar  të paraqitet me datë 19.04.2021 në procedurë të shpejtë.

Lexo të tjera