Fun

Një teoricient pohon që ka zbuluar robot në Area 51

0
nje-teoricient-pohon-qe-ka-zbuluar-robot-ne-area-51

Scott C Waring, i cili është i njohur për të bërë pretendime të çuditshme, tha se ai hasi në zbulimin tronditës kur ishte duke lëvizur në Google Earth, transmeton lajmi.net.

Në videon që ai postoi në kanalin e tij në YouTube, studiuesi i vetëshpallur tha se gjeti një robot të gjatë 16 metra të shtrirë në tokë në Area 51.

He showed the image taken in 2006 and said the robot measured 16 metres tall

Ai zmadhon fotografinë satelitore dhe thotë: “Nuk mund ta besoj se është e vërtetë dhe duket si një teknologji e re për të cilën po punonte Area 51”.

Ai thotë se figura qëndron rreth 16 metra e gjatë pasi e ka matur atë nga “lart poshtë”. Shikuesit u magjepsën nga imagjinatat e Scott. /Lajmi.net/

Lexo të tjera