Rozë

Njihni me kushërirat e ‘fshehta’ të familjes Kardashain

0
njihni-me-kusherirat-e-‘fshehta’-te-familjes-kardashain

Kara, Kourtni dhe Krista janë nga pala Kardashian të cilat nuk kanë dal pothuajse asnjëherë në publik, transmeton lajmi.net.

Ato madje kanë të njëjtat iniciale të dyfishta K si Kim, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie, por ndryshe nga kushërinjtë e tyre magjepsës, gratë të gjitha kanë zgjedhur të shmangin vëmendjen.

Vetëm një herë ato bënë një paraqitje të shkurtër në Keeping Up With the Kardashians në 2015.

Kara, Kourtni dhe Krista morën pjesë në episodin kur Kim dhe Khloé udhëtuan në Armeni për të shënuar 100 vjetorin e Gjenocidit Armen.

Duke postuar rreth tyre një herë në të kaluarën, Kim tha: “Khloe dhe unë sollëm së bashku kushërinjtë tanë Kourtni & Kara Kardashian.

“Na ka marrë malli për ty Krista! Po kemi 3 kushërira të cilat janë motra që të gjitha fillojnë me një K! LOL.”

Pavarësisht nga tre Kardashianët shtesë që ishin në krah të babait të Kim, Rob, tradita e emërtimit të vajzave në familje me një emër që fillon me “K” mendohet të ketë ardhur nga nëna e Kris Jenner Mary Jo Campbell.

Kardashians  filluan xhirimet e KUWTK 14 vjet më parë, pas 20 sezonesh, seriali i fundit i shfaqjes  aktualisht po transmetohet./Lajmi.net/

Lexo të tjera