Rozë

Noizy kërkon ndihmën e fansave për këtë gjë

0
noizy-kerkon-ndihmen-e-fansave-per-kete-gje

Noizy është një nga artistët tanë që ka arritur të realizojë disa bashkëpunime me artistë ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artisti përmes një postimi lut fansat që të bëjnë sa më shumë dëgjime për këngën “Bando Diares”, për t’u futur në tabelat e mbretërisë së bashkuar.

“Eshte nje gar e rendesishme dhe kjo gar eshte deri neser… do ju kisha lutur te gjitheve ti bejme sa me shume streams dhe te blejme REMIX qe te futemi ne UK CHARTS”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se ky projekt muzikor i Noizyt erdhi në bashkëpunim me Dutchavelli, OneFour, Kekra dhe Divine. /Lajmi.net/

Lexo të tjera