Uncategorized

Noizy publikon bashkëpunimin ndërkombëtar “Naughty Naughty”

0

Projektin të cilin po e prisnin të gjithë fansat e Noizyt tashmë është lansuar në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net.

“Naughty Naughty” titullohet kënga e re e reperit, të cilën e solli në duet me Predz UK, Swarmz dhe S1mba.

Në videoklipin e kësaj kënge ka skena të ‘nxehta’ me vajza joshëse, të cilat bëjnë lëvizje provokuese.

Përmes disa postimeve, Noizy është zotuar se kënga e tij e re do të bëjë namin edhe jashtë trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

Lexo të tjera