Rozë

Nora Istrefi thekson fizikun e përsosur në kostumin e ngushtë

0
nora-istrefi-thekson-fizikun-e-persosur-ne-kostumin-e-ngushte

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi vazhdon të marrë vëmendje me fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, aktorja publikoi disa imazhe tejet joshëse, ku shfaqet e veshur me një kostum të zi e të ngushtë, në të cilin thekson format trupore.

Edhe këtë herë, ajo dëshmoi se nuk ka konkurrencë në këtë drejtim dhe nuk munguan komplimentet nga ana e fansave.

View this post on Instagram

@houseofcb 🖤

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Sa i përket projekteve muzikore, “Dy zemra” mbetet kënga e fundit nga Nora Istrefi në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Kënga në fjalë është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë afro tetë milionë klikime në YouTube. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera