Rozë

Nora ndan imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit “Dy zemra”

0
nora-ndan-imazhe-joshese-nga-prapaskenat-e-klipit-“dy-zemra”

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri dy ditë më parë publikuan duetin e shumëpritur “Dy zemra”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, e cila po pritet shumë mirë nga publiku dhe ka marrë 1.4 milionë klikime, dyshja ia shoqëruan edhe videoklipin.

Në klipin e “Dy zemra” u komentua shumë dukja e Norës, e cila edhe kësaj radhe vjen tërheqëse në secilën skenë.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi dhe video, të realizuara në prapaskenat e klipit, ku shfaqet atraktive dhe mori komente të shumta nga ndjekësit.

“Tash i madh o shtrati, po ma i madh inati 🎼🎬 @butrint_official“, është mbishkrimi që ia la atyre imazheve. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🤍🤍 @butrint_official

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Lexo të tjera