Rozë

Nudo në vaskë e mbuluar me petale trëndafili, juristja seksi “tërbon” ndjekësit me lëvizjet provokuese

0

Juristja seksi, Redona Koçi tërboi ndjekësit me një video të nxehtë në rrjetet sociale.

Ajo pozoi nudo e shtrirë në një vaskë të mbushur me ujë dhe e mbuluar me petale trëndafili.

Redona Koçi dukej mjaft seksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe provokuese nën ritmin e këngës “Everything I Wanted” të Billie Eilish.

Në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Redona Koçi është e njohur për pozat e nxehta në rrjetet socialine.

Zeshkanja seksi gjithmonë guxon me fotot dhe nuk heziton të ekspozojë asetet e saj.

 

Lexo të tjera