Sport

Nuhiu: Luajtëm mirë, treguam që jemi nivel i lartë dhe kemi shumë cilësi

0
nuhiu:-luajtem-mire,-treguam-qe-jemi-nivel-i-larte-dhe-kemi-shume-cilesi

Drita dhe FC Prishtina kanë ndarë pikët duke barazuar 0-0 në derbin e xhiros së 12-të në Superligën e Kosovës.

“Mendoj se kemi bërë një ndeshje të mirë, futbollistët dhanë maksimumin”, ka deklaruar Nuhiu, përcjell lajmi.net.

“Kemi krijuar shumë në pjesën e parë, më vjen keq që nuk fituam, treguam që jemi nivel i lartë dhe kemi shumë cilësi”.

Në këtë ndeshje, Drita pati një mundësi të artë për të kaluar në epërsi, por mesfushori Vuthaj në pjesën e parë dështoi nga penalltia./Lajmi.net/

Lexo të tjera