Rozë

“Nuk kam pasur jetë normale”, Rita Ora rrëfehet për eksperiencën e saj më të vështirë

0
“nuk-kam-pasur-jete-normale”,-rita-ora-rrefehet-per-eksperiencen-e-saj-me-te-veshtire

Rita Ora këngëtarja shqiptare me famë botërore për pak ditë feston 30-vjetorin, shkruan Standard.

Rita Ora ka thënë se ajo është tani “gruaja që unë dua të jem” ndërsa përgatitet të mbushë 30 vjeç – dhe pranoi se ka marrë mësime nga “gabimet” e të njëzetave, transmeton lajmi.net.

Në një intervistë ekskluzive me Standard, Ora tha se ajo ishte “me fat” që ishte në gjendje të shikonte prapa dhe të mësonte nga vitet e saj të reja përpara ditëlindjes historike në 26 Nëntor.

Ora, e cila ka shijuar një sërë hitesh numër një, përfshirë Hot Right Now tha, “Unë jam gruaja që dua të jem. 30-tat e mëdha! Unë jam më rehat në lëkurën time se kurrë më parë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Duke folur posaçërisht në lidhje me rritjen në qendër të vëmendjes, Ora tha: “Unë do të thotë isha në të 20-tat. Kisha për të mësuar dhe natyrisht bëra gabime. Unë mendoj se tani i shikoj të 20-tat e mia si një mësim. Dhe unë jam shumë me fat për të qenë në gjendje ta bëj atë”./Lajmi.net/

Lexo të tjera