Rozë

Nuk mban asgjë veshur, modelja e njohur fotografon trupin nga afër

0
nuk-mban-asgje-veshur,-modelja-e-njohur-fotografon-trupin-nga-afer

Bella Hadid është një prej emrave më të kërkuar dhe njëherësh ndër më të suksesshmit në industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh jo të zakonshëm, në të cilin fotografoi trupin nga afër teksa ishte tërësisht e zhveshur.

Bella tentoi t’i mbulonte pjesët intime, por tregoi pak gjoksin, ndërsa e kishte lyer gjithë trupin me një skrub prej kafeje.

Bella Hadid njihet si modele që ka pozuar për brendet më të njohura nga e gjithë bota dhe ka shkelur në pasarela të ndryshme. /Lajmi.net/

Lexo të tjera