Uncategorized

“Nuk mund të zbutem”, Demi Rose provokon në bikini

0

Demi Rose është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale, kurse bukuroshja nuk po i kursen fotot atraktive për ndjekësit e saj aspak, shkruan lajmi.net.

Ajo para pak minutash ndau një fotografi në bikini, me të cilën në plan të parë edhe kësaj radhe e vuri gjoksin.

“Nuk mund të zbutem”, janë fjalët që modelja shkroi për imazhin gjatë pushimeve, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Lexo të tjera