Lajme

Olluri: Vaksina jo e ekonomia në dry, por për Albinin është i rëndësishëm fati i Boiken Abazit

0
olluri:-vaksina-jo-e-ekonomia-ne-dry,-por-per-albinin-eshte-i-rendesishem-fati-i-boiken-abazit

Me anë të një postimi në Facebook, Olluri ka thënë se për Kurtin po është i rëndësishëm fati i Boiken Abazit dhe të tjerëve në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

“Vec tuj e pase kryetar Albinin, keta si ta fitojne mandatin e deputetit te Shqiperise menjehere ia nisin me u marre me Kosove. Ka qejf Albini qishtu. Me i perzi kabllat kapak”, ka shkruar Olluri.

Postimi i plotë i tij:

Vaksina jo, menaxhimi i pandemise amatoresk, ekonomia ne dry…

Megjithate, per Albinin i rendesishem eshte fati i Boiken Abazit dhe do tjereve ne Shqiperi.

Tash ju ne Shqiperi e dini a i votoni a jo keta djemte e Albinit. Pune per juve.

Vec tuj e pase kryetar Albinin, keta si ta fitojne mandatin e deputetit te Shqiperise menjehere ia nisin me u marre me Kosove. Ka qejf Albini qishtu. Me i perzi kabllat kapak. /Lajmi.net/

Lexo të tjera