Rozë

Oriola Marashi “ngroh” Stambollin, paraqitja e saj e fundit shumë e “zjarrtë”

0
oriola-marashi-“ngroh”-stambollin,-paraqitja-e-saj-e-fundit-shume-e-“zjarrte”

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ndodhet me punë në Stamboll, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale ajo me ndjekësit e ka ndarë një imazh në të cilin duhet e “zjarrtë”.

Edhe njëherë ajo u shfaq si një ‘engjëll’ derisa na lë të kuptohet se po synon të bohet pjesë e “Victoria Secret”.

Ajo në fakt më herët me një postim në Instastory pati kërkuar që ta ftojnë ndërsa sigurisht se nuk dihet nëse do ta ketë fatin që ndonjë ditë ti plotësohet dëshira.

Megjithatë edhe jashtë “Victorias”, Oriola po arrin suksese të mëdha si modele dhe është tejet e pëlqyer nga publiku./Lajmi.net/

Lexo të tjera