Bota

Oriola Marashi sërish rezulton negative ndaj COVID-19

0
oriola-marashi-serish-rezulton-negative-ndaj-covid-19

Oriola Marashi, është një ndër modelet më të komentuarat në estradën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Oriola ndonëse jemi në mes të një pandemie, i duhet të udhëtojë mjaft shpesh.

Modelja përndryshe njihet si më të bukurat në viset shqiptare, ndërsa është jo pak aktive në rrjete sociale me publikime nga më të ndryshmet.

Së fundi Oriola është kthyer në Shqipëri pas disa udhëtimeve dhe duket se ka vendosur që para se të takojë miqtë dhe familjen të testohet për Covid-19.

Nga postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram mund të shihet se ajo ka rezultuar negative.

Ndërsa pak çaste më vonë modelja me anë të një imazhi tejet të ëmbël ka bërë të ditur se kishte takuar edhe familjen./Lajmi,.net/

Lexo të tjera