Rozë

Oriola Marashi shfaqet elegante nga prapaskenat e setit të ri fotografik

0
oriola-marashi-shfaqet-elegante-nga-prapaskenat-e-setit-te-ri-fotografik

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar disa video nga prapaskenat e setit të ri fotografik derisa ishte duke u bërë gati për të modeluar një veshje mjaft elegante.

Oriola shihet e veshur me një fustan ngjyrë kremi i cili i thekson linjat trupore perfekte asaj./Lajmi.net/

Lexo të tjera