Rozë

Oriola Marashi vjen kaq elegante në setin e ri fotografik

0
oriola-marashi-vjen-kaq-elegante-ne-setin-e-ri-fotografik

Oriola Marashi, është një ndër modelet më të perfolura shqiptare, për imazhet që ndanë me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe bukuroshja vjen me pamje elegante, një fustan ngjyrë gri duke vënë në pah gjoksin dhe këmbët e gjata.

Si gjithmonë, Oriola tërheq vëmendjen e publikut me pozat që mer në fotografitë e publikuara.

Kujtojmë se Oriola së fundmi ka qenë me pushime në Dubai ku nuk kanë munguar imazhet provokuese./Lajmi.net/

Lexo të tjera