Rozë

Oriola Marashi vjen tejet joshëse në imazhin e fundit, merr vëmendjen

0
oriola-marashi-vjen-tejet-joshese-ne-imazhin-e-fundit,-merr-vemendjen

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është shumë aktive në publikimin e imazheve atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo merr gjithmonë vëmendjen e publikut me fotot që poston dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

@saidmhamadofficial @hasretmoda

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Fustani që kishte zgjedhur ta vishte dhe këmba e saj lart ishin disa nga arsyet se përse ajo dukej tejet atraktive.

Kjo foto është realizuar në Turqi dhe pranë postimit nuk kanë munguar komentet e shumta./Lajmi.net/

Lexo të tjera