Bota

Oriola ndan me ndjekësit momentet nga darka romantike me Erosin

0
oriola-ndan-me-ndjekesit-momentet-nga-darka-romantike-me-erosin

Oriola Marashi dhe Eros Grezda vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Dyshja tentojnë që lidhjen e tyre ta mbajnë larg syrit të publikut, por nganjëherë ndajnë momenten e lumtura të tyre me ndjekësit.

Ata kohë më parë u përfolën për ndaje të mundshme, por përmes veprimeve të fundit kanë dëshmuar se lidhja e tyre po ecën për mrekulli.

Mbrëmjen e sontme, çifti po darkojnë së bashku, ndërsa Oriola me anë të një postimi tregoi se çfarë ushqimi preferon Erosi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera